Zaujímavosti

Keď sa predvádzame na Budatínskom hrade

Spread the love

Veľká sála, módna prehliadka a argentínske tango! Znie to dobre, však? Presne to si povedali v Považskom múzeu pri organizácii podujatia s názvom Keď (sa) predvádzame. Vo štvrtok 10. augusta o 17.00 si prídu na svoje milovníci histórie, módy a tanca.
Na úvod sa predstavia zamestnanci múzea v netradičnej módnej prehliadke. „V jednej z najreprezentatívnejších miestností hradu, v bývalej tanečnej sále grófa Gejzu Čákiho, sa po prehliadkovom móle prejdú viac či menej známe postavy našej histórie a ďalšie zaujímavé osobnosti. Príďte odhaliť, aké poklady ukrýva naša šatňa s kostýmami,“ pozýva Katarína Maršalová z divadelno-hravého zoskupenia RAZCA.
Súčasťou podujatia bude aj tanečná škola Klub milovníkov argentínskeho tanga. Návštevníci budú najskôr obdivovať krátku ukážku tanca v podaní manželov Urbaníkovcov. Potom si môžu na vlastnej koži vyskúšať tento temperamentný tanec a nechať sa unášať v rytmoch Latinskej Ameriky.
Základné vstupné je 4€, zľavnené 2€, deti do 3 rokov majú vstup zadarmo. Kvôli obmedzenému počtu je vhodné sa vopred objednať na tel. č. 0907 108 659.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

Mohlo by Vás zaujímať
Close
Back to top button
REJECT