Zaujímavosti

Tvorivé debatky o Budatínskom hrade

Spread the love

Chcete sa dozvedieť o histórii hradu bez toho, aby ste išli na prehliadku?
Príďte si posedieť do Budatínskeho parku, vychutnajte si jeho príjemnú atmosféru, započúvajte sa do rozprávania o dejinách hradu a vytvorte niečo kreatívne. Považské múzeum organizuje v piatok 18. augusta podujatie s názvom Tvorivé debatky o Budatínskom hrade. „Všimla som si, že veľa ľudí trávi čas v parku, možno aj premýšľajú nad tým, že by išli na prehliadku a dozvedeli sa viac o histórii, ale v tej chvíli sa im akosi nechce. Preto som premýšľala nad tým, ako by sme pomyselne ten hrad vzali k nim na deku. Napadlo mi, že by som sa s nimi mohla porozprávať o histórii, pridala by som k tomu aj kreatívnu činnosť a vznikla tvorivá debatka. Verím, že niektorých zaujme natoľko, že si napokon pôjdu hrad pozrieť aj osobne,“ približuje múzejná pedagogička Tatiana Kubáňová.
Tvorivé debatky o Budatínskom hrade, ktorých súčasťou je aj maľovanie na plátno, sa budú konať o 11.00, 13.30 a 15.00. Kvôli obmedzenému počtu je odporúčané sa vopred objednať na tel. č. 0907 108 659. Aktivita bude trvať 60 až 90 minút a je vhodná pre všetky vekové kategórie. Vstupné je jednotné 3 eurá na osobu.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

Mohlo by Vás zaujímať
Close
Back to top button
REJECT